Bílá košile, základ každého mužského šatníku

Bílá košile byla v dřívějších dobách znakem urozeného původu, či vysokého postavení. Zejména potom v Anglii, odkud pochází všemi známý výraz, „gentleman.“ Barva této části oděvu naznačovala čistotu, tudíž to, že dotyčný nepracuje rukama. V dnešní době už mnoho mužů na toto zapomíná a snaží se být odlišní. Nosí různé barvy košil, od modré až po žlutou, ale kouzlo a krása bílých košil nikdy nezanikne. Proč?
Muž v bílé košili
Hodí se ke všemu
Jedna z nesporných výhod, hodí se prostě ke všemu. K jakékoli barvě. Je to stejné jako s trendem bílých tenisek. Dá se nosit úplně kdykoli a kamkoli.
Košile na ramínku
Vypadá elegantně
Ať už se podíváte na filmové hvězdy, nebo na člen královských a šlechtických rodin, nebo dokonce i na hlavy států, všichni převážně nosí bílé košile. Je to samozřejmě z historického hlediska a to z toho, jak už jsem říkal, že to byla známka postavení, ale také z důvodu, že vypadají elegantněji. Bílá = elegantní.
Nikdy neomrzí
Ať už si ji berete do práce, na návštěvu, do divadla pod smoking, nikdy neomrzí. Je to tak univerzální a krásný kus oblečení, že i když si ji vezmete po sté, tak to bude vypadat, jakoby jste ji měli na sobě poprvé. Bílá barva totiž opticky působí na člověka vznešeně a majestátně. Používejte tedy tuto vlastnost ve svém nejlepším zájmu.
Nejjednodušší kombinace
Když nevíte, co zrovna na sebe, vždy můžete sáhnout po tomto nadčasovém kusu oblečení. Je jedno jakou máte náladu, kam se zrovna chystáte, nebo jak budete vypadat. Tento kus šatníku zaručí neomezené možnosti, pohodlí, skvělý vzhled i dojem za každých okolností, tak neváhejte a jděte si i vy pro tu svou. Budete více, než spokojeni.
Na závěr bych chtěl dodat, že jestli chcete svou košili trochu okořenit, nemusí to být tak těžké. Kupte si černé knoflíky a přišijte je místo původních, kontrast zanechá skvělý dojem a váš vzhled bude zase o level výš. Nenechte se ničím limitovat.

You may also like...