Co si obléknout na firemní večírek?

Vlna sezónních večírku je v plném proudu a proto je nejvyšší část začít řešit garderobu, kterou obléknete. Zapomeňte na slavnostní plesové šaty a sáhněte po pohodlném oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně a uvolněně.
rozlévání vína

Zásada číslo jedna: Džíny nechte opravdu doma. Přeci jenom se jedná o společenskou událost, na které budou jednak vaši kolegové, ale i přímí nadřízení, proto byste měli vzbudit co nejlepší dojem a to ve starých zapraných džínech rozhodně neuděláte.
Zásada číslo dvě: Buďte o stupeň lépe oblečení, než http://prima.iprima.cz/porady/top-star/hana-vagnerova-nechala-sestru-prevleknout-hruza-rekla-ji-ve-varech kdybyste šli v ten den do práce. V praxi to znamená, že asi nepůjdete na vánoční večírek v dlouhých plesových šatech. Rozhodně nic nezkazíte, pokud obleknete koktejlky a k tomu elegantní kabelky psaníčka, ale ani ty nemusí být přehnaně slavnostní. Ovšem zde záleží také na vaší pracovní pozici nebo na povaze celé firmy.
ženy s šampusem
Čím elegantnější dress code je vám přikázán během dne v práci, o to slavnostněji byste se měli obléknout na vánoční večírek.
Stejně tak bude vaše oblečení záviset na místě, kde se bude daná událost konat. Pokud se bude večírek konat v luxusní restauraci, rozhodně bude vaše oblečení vypadat jinak, než pokud půjde o posezení v nedaleké hospodě. Zvolte pohodlnou sukni nebo šaty, které mohou být v podstatě z jakéhokoliv materiálu. Velkým hitem pro letošní rok je určitě kůže, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Pokud zvolíte lehké vzdušné šaty, rozhodně si k nim nebojte obléknout pohodlné kozačky. Pokud dáte přednost koktejlkám, raději doplňte celý outfit o boty na vysokém podpatku.
Ideální je, pokud sec můžete po práci dojít ještě rychle převléknout a upravit, vyměnit také klasickou velkou kabelku za pohodlné menší psaníčko. Ovšem vždy volte oblečení podle vkusu a hlavně zvolte to, v čem se budete po celý večer cítit pohodlně. Jinak byste si večírek určitě pořádně neužila.

You may also like...