Háčkované šaty

Nejspíš jste loni v létě postřehli módu háčkovaných plavek. Tento trend se jako většina jiných objevil v Americe. Nicméně k nám se dostal poměrně rychle pomocí sociálních sítí a médií. V mnoha nákupních centrech jsme mohli tyto plavky vidět a Pinterest se jen hemžil nápady, jak si je uháčkovat doma.

Letos se do módy vrací háčkované šaty. Pokud je uháčkovat nezvládnete a ani nemáte v rodině šikovnou babičku či tetičku, určitě nezoufejte! Můžete si je snadno objednat z e-shopu háčkované šaty. Výběr je opravdu bohatý a pokud chcete být trendy už teď, můžete si pořídit i úpletové šaty na zimu nebo začátek jara.

háčkované šaty

Úpletové šaty nejenže dobře vypadají, ale i hezky zahřejí. Jsou dobrým kompromisem v zimě a chladném jaře, když chceme dobře vypadat, ale nezmrznout. Hodí se k nim vysoké kozačky, koženkové bundy a objemné šály. V případě úpletových šatů je dobré zvolit opravdu kvalitní materiál a prát je maximálně na třicet stupňů, aby se na nich nevytvořily žmolky. Také dejte pozor na agresivní prací prášky. Úpletové šaty vybírejte spíše v neutrálních decentních barvách jako je krémová, béžová, šedá nebo hnědá. Nikdy nešlápnete vedle s černými šaty, ty se hodí na každou příležitost.

Zpět ale k letošnímu jaru: háčkované šaty se vyrábí v mnoha barvách, proto vyberte takovou, která vám nejvíc sedí. Je dobré šaty doplnit i o výrazné doplňky a kabelky. Doporučujeme kabelky ve výrazných barvách, které háčkované šaty doplní.

pletené šaty

Nezapomeňte ani na vhodné boty, k háčkovaným šatům nemusíte nosit nutně nepohodlné lodičky, dají se zkombinovat i s teniskami či balerínami. Háčkované šaty se dají nosit opravdu na spoustu způsobů od ležérních outfitů až po elegantní na významné události. Tam už je ale potřeba zakomponovat společenské boty a výraznější líčení.

Pořiďte si háčková a úpletové šaty z netradičních materiálů už teď a buďte trendy od zimy do léta!

You may also like...