Jak zhubnout přírodně?

Trápí Vás přebytečná kila, co se Vám usadili v těle po Vánocích? Je na čase s nimi zatočit! Jak na to? Všechno vyřeší příroda. Musíte svůj organismus správně nastartovat, a to nejlépe uděláte pravidelným pitným režimem a tím, že budete dodržovat intervaly mezi jednotlivými jídly. Jídlo je hlavní. Dodržujte jídelníček, který si vytvoříte a budete vědět, že obsahuje vyváženou stravu. Vyhýbejte se sladkému, a především sladkým nápojům. Namísto nich si zařaďte do svého jídelníčku šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny.
vlašské ořechy a buráky

Jaké ovoce je nejlepší pro hubnutí? Určitě bychom sem měli zařadit ananas a meloun, jenž obsahují hodně vody, tudíž Vaše tělo příjemně zasytí a nastartují správně Váš metabolismus. Vy budete pak aktivně spalovat po celý den. Dalším dobrým pomocníkem pro Vaše hubnutí je pravý zelený čaj. Samozřejmě ho musíte popíjet bez přidaných sladidel a ujistěte se, že si koupíte nějaký opravdu kvalitní bez přidaných chemických látek.
jogurt s ovocem

Musíte si ujasnit, co za potraviny je vhodné jíst během dne a také záleží na tom kdy. Například něco s vyšším obsahem cukru určitě konzumujte během dopoledne a po ránu. Tělo je totiž v tento čas schopnější spalovat, a naopak nějaký ten cukr potřebuje, aby mělo energii pro zbytek dne. Naopak na večer je dobré se sladkým jídlům vyhýbat obloukem. Místo nich určitě vyzkoušejte něco se zeleninou a nikdy nejezte těsně před tím, než jdete spát. Pokud chodíte k dietě ještě cvičit, pak je lepší vynechat jídlo a jít se najíst po tréninku, ale zase ne bezprostředně po tom, co dotrénujete. Hlavně dbejte na to, aby Vaše strava obsahovala správnou dávku bílkovin a vlákniny. Pokud nejste velcí jedlíci masa, pak ho musíte umět chytře nahradit. A čím? Skvělou náhražkou je černá čočka, která Vašemu tělu dodá dostatečné množství bílkovin, které by Vám mohlo chybět absencí masa ve Vašem jídelníčku.

You may also like...