Je spousta věcí, které se mužům na ženách nelíbí…

Myslíte si, že jsou jen věci, které se mužům na ženách líbí? Rozhodně je. Je i spousta věcí, které se mužům na ženách prostě nelíbí a dokonce ani nemají problém to přiznat.

Ženy se vždy snaží jít s módními trendy, ale věřte, že spousta trendů mnoho mužů opravdu nenadchne a to proto, že nikomu se příliš nelíbí to, co bylo IN v 80. nebo 90. letech. Jestliže máte možnost se něčemu takovému vyhnout, rozhodně se tomu vyhněte a to už jen z toho důvodu, abyste neodradila pozornost mužů.

dvě ženy

Někteří muži s něčím takovým nemusí mít problém, protože jim je víceméně jedno, co daná žena na sobě nosí nebo nenosí, ale je i spousta těch, kteří to rozhodně řeší, protože nechtějí, aby jejich přítelkyně chodila oblékaná nevkusně. Někteří lidé si na něčem takovém dávají velmi záležet a nebyli by zrovna nadšeni, pokud by někdo kazil to, co si již vybudovali a to tím, co bude mít na sobě. Jsou muži, kteří opravdu příliš dobře nenesou, pokud někam vezmou svou ženu a ona se obleče nevhodně.

Je pravda, že ze spousty kousků, které se dnes prodávají, se dají udělat velmi pěkné věci, ale člověk musí mít ten správný cit.

módní látky

Jestliže chcete, aby to nedopadlo tak, že se na vás někteří muži ani nepodívají, protože se jim opravdu nebude líbit to, co máte na sobě, měli byste zvažovat v jakém oblečení chodit a v jakém naopak nechodit.

Rozhodně muže nepotěšíte tím, pokud vás pozve na rande a vy místo toho, abyste přišla například v šatech, přijdete v kalhotách a halence do zvonu. Věřte, že tím daného muže rozhodně nepotěšíte a je možné, že ve výsledku na vás ještě bude naštvaný za to, v čem jste přišla oblečená.

Jsou ženy, které si dávají pozor na to, co nosí nebo nenosí a rozhodně by něco takového měla začít dělat každá žena a to proto, že díky něčemu takovému se už nestane, že by se na vás někdo díval nepříjemným pohledem nebo by s vámi kvůli tomu, co máte na sobě, nechtěl navázat žádný kontakt.

You may also like...