Na úspěchu závisí konkurenceschopnost

Naše česká firma poskytuje úvěry a půjčky jak podnikatelům, tak také běžným spotřebitelům. Díky našim výhodným podmínkám konkurujeme bankám, a proto můžeme mluvit zaručeně o úspěchu. Výhodné úrokové sazby se často podobají těm, které znáte z běžných bankovních domů, a protože jsme ve více ohledech konkurenceschopní, obrací se na nás klienti, kteří mají záznam v registru a i ti, kteří jej nemají.

mobil u kávy.jpg
Poskytujeme spotřebitelské úvěry běžným občanům a také podnikatelské úvěry. Ty si sjednávají firmy, podnikatelé a OSVČ.
· Předem nic neplatíte.
· Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.
· Splácet můžete 1 – 30 let.
· Peníze lze získat i do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace.
· Můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, garsonkou, pozemkem, halou, chatou, komerčním objektem a mnohými dalšími nemovitostmi.
· Hypotéka bez registru je vhodná pro každého.
asijský brainstorming.jpg

Zajistíme výhodný spotřebitelský úvěr:

Tento typ úvěru si mohou sjednávat všichni občané, kteří nepodnikají. Takže maminky na mateřské dovolené, studenti, důchodci, ale také lidé, kteří běžně mají zaměstnání a měsíčně si vydělávají. Peníze ze spotřebitelského úvěru můžete investovat podle libosti. Jak se v tomto případě pohybuje úroková míra? Úrok je nastavený běžně od 7% p.a. pro klienty, kteří mají velký záznam. Ovšem můžeme zajistit ještě výhodnější a to v případě, že nebudete mít žádný záznam v registru dlužníků nebo se bude jednat pouze o nějakou drobnost. V tom případě byste mohli dosáhnout na nižší úrokovou sazbu již od 4% p.a. Zde je také možná tolerance záznamů v registru a tolerance nižších příjmů.
ruka na myši.jpg

Pro podnikatele jsou zde mimořádné podnikatelské úvěry:

Podnikatelské úvěry si sjednávají podnikatelé, firmy a OSVČ. Finance se používají k pokrytí potřeb ve firmě, čili je investujete do firmy. Můžete s nimi však zvolit třeba také konsolidaci půjček, vyplatit se z exekucí či doplatit jiné dluhy. Naše firma je přímým poskytovatelem těchto typů úvěrů, čili jsme opravdovými specialisty, kteří vám dohodnou ty nejlepší možné podmínky na trhu.

You may also like...