Od přírodního k nerozeznání

Přírodní materiály v interiérech vypadají většinou velice vkusně a dokáží každou místnost patřičně pozvednout. Někdy se ale po čase pozná nedokonalost některých z nich a pak nastanou starosti, jak vše dát znovu do pořádku. Pokud chcete svůj domov ozdobit a dotvořit materiálem, který je od přírodního k nerozeznání, ale nemá jeho nežádoucí vlastnosti, pak je ideálním řešením umělý kámen.

 • Ačkoliv se hovoří o materiálu „umělém“, rozhodně se nejedná o žádný plast nebo jiné nevkusné náhražky.

šedá strukturovaná dlažba

Materiál TECHNISTONE se vyrábí z prvotřídních přírodních surovin, které se obohacují o některé další látky. Mícháním a lisováním vznikne produkt, který má v sobě zakomponovanou krásu i odolnost. Tento produkt je díky dokonalým vlastnostem stále vítanější nejen v interiérech, ale i ve všech venkovních prostorách. Je vysoce odolný vůči poškrábání a dalšímu mechanickému poškození.

 • Bytoví designéři ho doporučují i do kuchyní, kde se osvědčil díky své nenasákavosti a odolnosti vůči chemickým čistidlům.
 • Výrobce vychází svým zákazníkům vstříc tím, že nabízí celou škálu barev, povrchových úprav, tlouštěk a rozměrů.
  • Přesto, že tento materiál vypadá velice luxusně, je cenově velmi dostupný.

Odolá i vlhkosti v koupelně

V materiálu TECHNISTONE jsou zastoupeny především čtyři základní suroviny:

 1. pryskyřice
 2. plnivo
 3. granuláty
 4. pigmenty.

Veškeré suroviny jsou pečlivě vybrány tak, aby výsledný produkt splňoval představy a požadavky každého náročného zákazníka. Díky tomuto materiálu bude váš interiér stále jako nový i bez náročné údržby.

bílošedý mramor

 • Umělý kámen se dá využít dokonce i v koupelnách na dlažbu a obklady.
 • Je vhodnější nežli tolik oblíbený mramor.
  • Ten díky své pórovitosti zadržuje vodu, což není ze zdravotního hlediska vhodné, protože to napomáhá vzniku nebezpečných plísní.

You may also like...