Šetrnější přípravky pro údržbu bazénové vody jsou k dispozici

Vlastníte bazén a běžně pro údržbu vody v něm používáte přípravky s obsahem chloru? Delší dobu ale uvažujete o změně. Chlor vám nedělá dobře a vadí vám jeho typický zápach. Možná se u vás koupou i malé děti a přemýšlíte tedy, jak použití chloru omezit.
Alternativní přípravky existují, jsou šetrnější pro pokožku a bez typického zápachu. Dobrým příkladem pak jsou například přípravky na bázi aktivního kyslíku. Nemusíte se však bát, jsou stejně účinné jako chlorové, jediný rozdíl je v použité látce, která eliminuje nežádoucí jevy.bubble

Stejná účinnost bez typického zápachu chloru

Vyzkoušet pro začátek můžete třeba tablety OXY https://eshop.techneco.eu/Kyslikove-tablety-OXI. Jejich úkolem je zajistit dostatečné množství aktivní látky, tedy aktivního kyslíku, v celém vodním prostředí. Pak nehrozí žádný vznik nežádoucích jevů. Tablety jsou pomalurozpustné a jejich použití je velmi snadné.
Tablety OXY lze snadno umístit do plováku a o zbytek už se postará vánek a vodní hladina, zajištěna tak bude rovnoměrná distribuce do celého objemu vody.
Podle velikosti bazénu si můžete volit:
· Tablety MINI – jedna tableta má hmotnost 20 g a hodí se pro menší objemy vody
· Tablety MAXI – jedna tableta má hmotnost 200g a určená je především pro větší objemy vody

Dál už hledat nemusíte, OXY tablety stojí za vyzkoušení

Pokud jste tedy hledali alternativy k přípravkům s obsahem chloru, už hledat nemusíte, právě jste je našli. Přípravky s obsahem aktivního kyslíku jsou pro údržbu bazénové vody velmi vhodné. Jsou účinné a při dodržení pokynů výrobce se nemusíte bát, že dojde ke vzniku nežádoucích jevů.
Dalším plusem pak je šetrnost k pokožce a chybějící typický zápach, kterým se chlor vyznačoval. Ten mnoha lidem vadil a dokonce mohl způsobit i nevolnosti či bolesti hlavy. S kyslíkovými tabletami OXY do začátku chybu určitě neuděláte a o účinnosti se brzy přesvědčíte na vlastní kůži.pool6

You may also like...