Točité schody

Velmi často se v budovách nachází více pater, mezi kterými se lidé musí pohybovat, a to velmi často. K tomuto účelu slouží primárně schodiště, které se tak stává jednou z nejfrekventovanějších částí domu. Každé schodiště je výrazným prvkem, který dominuje celé místnosti, ve které se nachází. Z toho důvodu by se neměla podceňovat především jeho vizuální stránka.

Schodiště skládající se z točitých schodů KMK Design je unikátním a designovým kouskem, který dodá vašemu interiéru na modernosti a jedinečnosti. Točité schodiště není pouze účelovou záležitostí. Splyne s okolím a stane se neodmyslitelnou součástí místnosti. Jedná se o nápaditý doplněk, který v každém interiéru vynikne.

schodiště růst

Točité schodiště spočívá v praktickém využití prostoru. Díky tomu je i ideálním řešením pro menší bytové jednotky, v nichž není mnoho místa. Unikátní konstrukce umožňuje i na velmi malé ploše vybudovat nosné schodiště, které je bezpečné a účelné.

Můžete vybírat z několika typů točitých schodišť. V nabídce jsou vřetenová schodiště, oblouková schodiště nebo spirálová schodiště. Každé ze schodišť je typické svým tvarem. Pokud si nejste jistí, které ze schodišť by bylo pro váš interiér nejlepší volbou, můžete se poradit u specialistů z firmy K.M.K. Design.

schodiště spirála

Mezi další výhody točitého schodiště se řadí jeho snadná údržba. Postačí jej čas od času utřít vlhkým hadříkem a máte po starostech. Kovové části neuškodí občas postříkat speciálním sprejem pro čištění nerezových materiálů. Vedle důkladné očisty se také zabrání zanechávání nechtěných otisků prstů.

Stavíte dům nebo rekonstruujete a již teď víte, že budete potřebovat nové schody? Neváhejte a ozvěte se pracovníkům K.M.K. Designu, kteří prostor zaměří a spolu s vámi či bytovým architektem proberou možná řešení. Doba výroby se pak pohybuje v rozmezí šesti až osmi týdnů. Kvalitní věci potřebují svůj čas, proto nečekejte dlouho a kontaktujte K.M.K. Design.

You may also like...