Kryty na telefon

Pokud vlastníte značku mobilního telefonu Samsung, zpozorněte, mám tu pro vás tip na levné a krásné obaly pro mnoho modelů od této značky. Najdete zde obaly na mobil Samsung Galaxy. Kryty jsou z pružného plastu s mnoha motivy nebo jen čisté jednobarevné bez motivu. Mají všechny potřebné výřezy, na sluchátka, mikrofon, nabíječku apod. Obaly slouží převážně k ochraně mobilního telefonu před poškrábáním při běžném používání či při pádu na zem. Jako další možnost obalu je jen vizuální stránka, kdy si můžete vybrat z velké škály vzorů i barev a obal tak bude sloužit jako módní doplněk, který nejen hezky vypadá, ale i chrání.

kryt průhledný

K ochranným krytům si můžete také dokoupit tvrzené sklo, které chrání dotykovou obrazovku před rozbitím při pádu na zem. Pro starší modely seženete také tvrdé kryty pro váš mobilní telefon, které mají stejnou funkci jako pružné, mohou tedy posloužit jako vizuální doplněk a zároveň ochrání váš telefon při pádu na zem a při běžném používání. Ceny obalů se pohybují velmi nízko, a proto jsou u mnoha lidí oblíbené. Pro starší modely jsou ceny od 49,- až po nejnovější modely kdy se ceny pohybují v maximální částce 145,-. Obaly jsou kvalitní a příjemné na dotek, proto doporučuji jak cenově, tak kvalitou a vzhledem.

kryt modrý
V případě zájmu o kryt na váš mobilní telefon můžete navštívit webové stánky, Kde se dozvíte více informací a určitě si vyberete ten, který se vám bude líbit. Pokud máte v rodině nebo znáte někoho, kdo má i jiné značky telefonů, najdete zde i mnoho obalů pro ně. Můžete tedy udělat radost svým blízkým a pořídit jim taky ochranu jejich mobilního telefonu. Samozřejmě v případě nespokojenosti či při doručení vadného výrobku, stačí kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvit se na vrácení nebo výměně zboží po dobu 14 dnů od zakoupení. V případě vážnějšího poničení výrobku, platí záruka 2 roky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...