Nezařazené

Lidé sní a snili vždy, některé naše sny se však stávají realitou

Nejspíš každý z nás má svůj sen, malý nebo velký, je náš a chceme si ho splnit. Žijeme život pro svůj sen. Někteří lidé na svůj sen na své cestě za ním zapomenou a uhnou z cesty, někdo se však zarputile drží vytyčeného směru a kráčí až na vrchol, kde dosáhne všeho, po čem touží.
úspěch psaný kávou
Úspěšní lidé jsou oblíbení. Každý chce být oblíbený a úspěšný. Úspěšní lidé mají peníze. Peníze jim dávají možnosti. Čím více peněz máme, tím více snů si splníme.
To není tak úplně pravda, avšak základní materialistickou myšlenku to snad splňuje.

Kde končí jejich prostor a začíná ten váš

Internet je nekonečný prostor, něco jako vesmír. Hranice tu někde budou, ale my obyčejní uživatelé je nevidíme a jsme spokojení. Do naší mysli se vloudí nápad. Chvíli si tak přechází hlavu, dělá nepořádek a zanechává šlápoty, a nakonec si sedne do kouta a každou chvíli na vás něco vykřikne, a tak na něj prostě nemůžete zapomenout.
Ten nápad je dokonalý, skvěle zakryje díru na trhu a vy budete bohatí.

nechte se kontaktovat
A tady začíná vaše cesta světem internetu.

Velmi důležitým aspektem je sebeprezentace. Webové stránky, internetový obchod, účet na facebooku, twitteru a kdekoli jinde. Hlavně být aktivní, ale nepodlézat. Lidi zajímají zajímavosti, novinky. Rádi si čtou zajímavé texty a prohlíží obrázky. A taky rádi kladou otázky a očekávají okamžitou odpověď.
Spotřebitel nás živí, proto si ho hýčkejme a výbuchy vzteku si nechávejme na doma.

Jakkoli je myšlenka geniální, bez reklamy nepřežije.
Ať je výrobek sebelepší, když nevypadá dobře, málokdo si ho koupí.
Lidé mají právo se vyjádřit a neváhají ho využít. Spotřebitel má právo vrátit zboří z jakéhokoli zanedbatelného důvodu a vy to musíte akceptovat. Lidé objednávají věci, které pak ale nezaplatí, ale vy musíte zakázku vykázat.
Když vyděláváte sami za sebe, kdo vám dělá účetnictví. Jak máte pořešené daně a ostatní úřady.

Zarezervovali jste si patent?

Když vše vyřešíte a zakázky se hrnou, musíte na ně zvládnout reagovat. Čas jsou peníze a zboží mělo být doručeno nejlépe už včera. Hlavně vám nesmí dojít, ale taky nesmíte mít veliký přebytek. Musíte to vybalancovat. Zásoby znamenají vázané peníze.

Opravdu není tak snadné říct, že za vás internet bude peníze vydělávat sám. Bez iluzí pohlédněte pravdě do očí. Bude vás to stát spoustu času, než se to vůbec rozjede. Oběháte mnoho úřadů, vyplníte veliké množství dotazníků, podepíšete smlouvy. A pak tu budou ty objednávky, co se musí vyřídit. I ti, co provozují software, který se „sám“ prodává, musí dělat „něco“ proto, aby vše běželo hladce.

V našem světě se však může povést cokoli, třeba to vyjde právě vám.

You may also like...