Muži v práci

Pokud pracujete s muži, pak jste jistě přišli na to, že se v práci chovají úplně jinak, než v reálném životě. Stejně tomu tak ale může být i u žen, protože v práci se člověk musí co nejvíce soustředit a v reálném světě je člověk mnohem více uvolněný, takže s ním je ve výsledku více zábavy.

Je určitě důležité mít nějakou tu zábavu i v práci, jako je například popichování vtipnými narážkami apod., ale určitě by to nemělo dojít tak daleko, že by byl člověk z daných vtípků tak akorát naštvaný.

muž a počítač

Muži dokáží být v práci natolik soustředěni, že nevnímají dokonce ani to, jak plyne čas. Jsou opravdu muži, kteří když se chytí práce, jen tak se nezastaví a to zejména, dokud nebudou mít danou práci hotovou. Může se klidně stát, že takový muž přijde do práce na 7 hodinu a bude odcházet až kolem 6 hodiny večerní, protože se natolik chytí práce, že ani nepostřehne, že již odbylo půl 4 a může jít domů.

Určitě jsou ale i takoví muži, kteří se nějakým způsobem snaží čas v práci zabít, protože nemají tolik práce, kolik by bylo potřeba a čas se snaží trávit tak, že každou minutu aktualizují internetové stránky, aby zjistili, jestli náhodou nevyšly nějaké nové články, kterým by daný muž mohl věnovat pozornost a ze kterých by se dozvěděl něco zajímavého.

pracující mužík

Je to různé. Liší se to zejména podle toho, jestli daný muž dělá někde v kanceláři, nebo na hale. Pokud člověk dělá na hale, je jasné, že mu bude začátek a konec směny oznámen, ale pokud takový muž dělá v kanceláři, může to dopadnout právě tak, že jen tak domů z práce nepojede, protože ví, že jsou věci, které je potřeba udělat a čím navíc dříve, tím lépe, aby se daných věcí zbavil.

Jsou dokonce i takoví muži, kteří jsou schopni přijít domů z práce až v době, kdy již žena a děti spí. Něco takového už ale nemusí být zdravé, pokud muž takhle funguje každý den. Každý by se měl zamyslet nad tím, kolik času tráví v práci a jestli to náhodou nepřeháníte, protože by to mohlo mít vliv na vaše zdraví a také rodinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...