Nebankovní americká hypotéka

Řešíte prekérní situaci? Nutně potřebujete finanční prostředky a vaše banka, na kterou jste spoléhali, vás vypekla? Co teď? Nebankovní hypotéka nebo-li americká hypotéka to za vás vyřeší. Můžete si vybrat mezi podnikatelskými úvěry a spotřebitelskými úvěry. A jaký je mezi nimi rozdíl? Celkem zásadní, ale velice jednoduchý.
Podnikatelské úvěry jsou určeny pouze podnikatelským subjektům, tedy firmám, a slouží k financování pouze firemní potřeb. Nerozhoduje zde případný zápis v registru dlužníků, a nezajímá je ani to, jaké jsou vaše příjmy. Důležitý ekvivalent je zde schopnost splácet. Nikdo se vás nebude ptát, na co konkrétně dané finanční prostředky potřebujete.Finanční prostředky
Zatímco spotřebitelské úvěry jsou například pro zaměstnance, a jsou určené zejména k financování soukromých potřeb, jako např. refinancování hypoték, konsolidace půjček či úvěrů, vyplácení exekucí atd. U tohoto typu úvěrů jsou podmínky trochu přísnější. Je zde nutné doložit vaše příjmy, a to hlavně proto, že danou společnost zajímá to, abyste byli schopni úvěr splácet. Ani záznam v registru dlužníků pro vás nemusí znamenat stopku, avšak je to trochu komplikovanější. Jistá tolerance zde je, ale je to velice individuální.
U nebankovních amerických hypoték nebankovni-hypoteky-cz.cz se doba splácení pohybuje v rozmezí od 1 až 30 let, s tím, že úroková sazba se pohybuje od 3% p. a. Nezbytnou podmínkou pro získání úvěru je však vlastnění nemovitosti, nebo alespoň možností ručit nemovitostí třetí osoby, která musí podepsat zástavní smlouvu – zástavní právo k nemovitosti.České peníze
V současné době na trhu působí velmi mnoho nebankovní společností, které tyto úvěry poskytuje. Nenechte se však zlanařit hned první, na kterou narazíte a opravdu se informujte a o dané společnosti si zjistěte informace. Na trhu jsou jak seriózní společnosti, které vám jsou schopné poskytnout kvalitní služby.

You may also like...