Rozbil se mi pc, co teď? My vás zachráníme!

Pokazil se vám počítač? Notebook nebo tablet, hi-fi apod.? Nevíte si vůbec rady, a peníze za novou elektroniku se vám dávat opravdu nechtějí? Jsme tu pro vás – pc servis kolín! Co s tím sakra je, proč to zase nejde? Já to snad vyhodím z okna, to už je dneska asi po dvacáté co se se mnou počítač nebaví. Já mám ten počítač snad začarovaný, nebo už vážně nevím! Kdo mi pomůže? Cože, že zase nejde televize? Já vám říkala, že když se na to budete celý den dívat, tak se to taky unaví! Taky to často říkáte nebo slyšíte od vašich maminek či tatínků nebo snad od kolegů v práci? Ale hrubá síla na to nepomůže, akorát si počítač nebo jakoukoliv jinou elektroniku doděláte, a pak už vám nic jiného nezbyde než si zajet do obchodu pro nový. My vás, ale v této moderní době nenecháme ve štychu, a zajistíme vám opravu vaší elektroniky.

pc

Jezdíme po Středočeském kraji, takže se s námi stačí prostě domluvit, a my se u vás zastavíme, a zkusíme to napravit. Jestliže jste z Kolína, tak jste náš člověk, a domluva bude o dost rychlejší. V 21. století kdy okolo sebe máme počítače, notebooky, tablety a další elektroniku, se bez ní asi už málokdo z nás dokáže obejít. Navíc jsme prověřená společnost, a máme svůj certifikát. Navíc si na našem e-shopu můžete zakoupit Microsoft Office 2016 pro Studenty a Domácnost, Microsoft Office Profesional plus 2010, Microsoft Profesional plus 2013, Windows 2010 Home, Windows 2010 Profesional, a mnoho dalšího!

pc oprava

Neváhejte nás kontaktovat na telefon nebo e-mail, pokud je toto pro vás trošku velká neznámá, a my vám mile rádi poradíme, doporučíme a pomůžeme s výběrem. Jsme na to odborníci! A snad každý v dnešní době pracuje s počítačem ve své práci nebo jej používá doma, alespoň na čtení e-mailů. Dokonce byste se divili jak babičky umějí zacházet s chytrými telefony nebo tabletem! Na ně si taky nikdo nepřijde! A vůbec se nemusíte bát, že na vás vyrukujeme s IT obraty, a vy nám nebudete vůbec rozumět! Srozumitelně vám všechno rádi vysvětlíme! Vážíme si svých zákazníků, jsme csskm!

You may also like...