Uvažujete nad látkovými plenami?

Mít dítě je krásné, ale zároveň je s rodičovstvím spojeno mnoho odpovědnosti. Ta začíná ještě před narozením dítěte. Je potřeba mít nachystanou nějakou základní výbavu, která bude nachystaná pro příchod z porodnice. Musíte mít do čeho miminko obléct, a musíte mu zajistit to hlavní – a tím je kromě výživy hygiena, kam spadají i plenky. Mnoho rodičů dlouhou dobu tápe, co bude pro jeho dítě to nejlepší. Někdo má jasno hned, ale většina lidí zkouší i po narození dítěte. Teorie a váš názor se totiž může diametrálně lišit od potřeb vašeho dítěte. Proto je lepší mít v záloze všechno, ale s mírou, abyste zbytečně neutráceli.

svrchní kalhotky

Ekologie je téma
Poslední roky se téma udržitelnosti a ekologie dodává čím dál více do popředí. Člověk sám o sobě je velkou zátěží pro planetu, a ať to zní jakkoliv divně, miminko je kvůli plenkám zátěž velká. Tato myšlenka přivádí mnoho rodičů k návratu k ptatelným plenkám. Ty mají oproti jednorázovým mnoho nevýhod, ale samozřejmě i výhod.

finance – počáteční investice je zpravidla vyšší, ale výbavu pro látkoví můžete sehnat i na bazaru
– látkové pleny využijete i jinak
– látkové pleny po vás může někdo podědit
– dají se vyprat
nevytváříte odpad

Dnes se sice dají koupit i ekologické jednorázové plenky, ovšem ty jsou podstatně dražší, jedna vyjde i na ví než 10 korun za kus. Rozhodli jste se, že vyzkoušíte látkovky? U nás najdete dětské kalhotky na látkové pleny, bez kterých se neobejdete.

látkové pleny

Viděli jste už někdy moderní látkování? Klasické čtverce jsou vhodnější po novorozence, ale pro větší děti potřebujete svrchní kalhotky, které plenu udrží uvnitř. Naše kalhoty jsou vyrobeny z lehkého úpletu, který je velmi jemný k citlivé dětské pokožce. Zapínání je na patentky, a kalhotky tak rostu spolu s miminkem. Vyčkejte, až co vašemu miminku sedne – může se stát, že i při časté výměně plenek bude mít z látkovek podrážděnou pokožku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...