Získejte americkou hypotéku za všech okolností

Finanční trh je plný peněz, které si můžete od určitých společností na nějakou dobu vypůjčit. Americká hypotéka bez registru je skvělou příležitostí, jak získat až 70 procent z odhadu nemovitosti s tím, že tyto finance můžete využít na cokoli, i když máte záznam v registru dlužníků.prázdná peněženka.jpg

Do tíživé situace se může dostat každý. V případě, že již máte půjčku, možná jste se dostali do situace, kdy pro vás nebylo možné pravidelně splácet. Je velmi jednoduché se dostat do nepřízně banky, od které jste si peníze vzali. Ale ani to vám nemusí zabránit vzít si americkou hypotéku.

Co znamená „bez registru“?

Nebankovní společnosti přinášejí svým klientům jednu obrovskou výhodu. Nemusíte jim totiž dokládat téměř žádné dokumenty. To platí nejen o vašich příjmech, ale také o registru dlužníků. Nikdo se nebude ptát, zda jste si někde už půjčili, kolik, jaké máte měsíční splátky, nebo jestli jste stíhali je hradit. Žádost může být snadno schválena i v případě, že máte exekuci.

Z tohoto důvodu americký typ úvěru využívají lidé nejen ke koupi nového auta či dražší dovolené, ale také na úplatu jiných, nevýhodných úvěrů či kontokorentu. Jedná se jen o pokrytí jednoho závazku jiným, ale i tak se to může vyplatit.

Můžete ji využít?

Zažádat o ní samozřejmě můžete kdokoli, komu je více jak 18 let a má o ní zájem. Většina z vás jistě z jakéhokoli důvodu nepodařilo získat půjčku v běžné bankovní instituci. Stát se to mohlo kvůli nízkým příjmům, záznamu v registru dlužníků, aktivní exekuci nebo nedostatečné zástavě.kreditní karty v kapse.jpg

Podmínkou zůstává, že zástavu v podobě nemovitosti či majetku musíte doložit. Nemusí být ovšem vaše. Ručit vám může i kamarád nebo rodinný příslušník, který vlastní nemovitost má. Tato možnost je ideální zejména pro jedince, kteří se mezi dlužníky dostali kvůli drobnosti, za kterou možná ani nemohli. To společnost nezajímá. Nebankovní společnost zase nezajímá, že je tam vaše jméno.

You may also like...