Nezařazené

Mít tu správnou barvu kůže

V minulosti byl ideál krásy o dost odlišný než dnes. Například bylo žádoucí, aby dívka byla bledá. Bledost byla znakem noblesy a aristokracie. Dívka či žena s porcelánově bledou pletí byla shledávána krásnou. Byl to jasný protipól vesnických prostých dívek, které byly snědé, díky tomu, že pracovali od rána do večera na poli a sluneční paprsky je opálili dohněda. Vzhledem k tomu, že šlechtici velmi často vyhledávali společnost těch opálených snědých dívek, je otázka, nakolik byly ty bledé aristokratky skutečně pro muže atraktivní.

otevřené solarium

Opálená pleť je žádoucí

Dnes je žádoucí, aby žena měla mírně opálenou pleť. Vypadá to více sexy. Není tedy divu, že většina žen či dívek miluje opalování. Jsou ženy, které na dovolené dokáží strávit na pláži celý den. Problém ovšem je, že někteří lidé nemají pro opalování zrovna vhodný pigment. Neopálí se do hněda, ale do ruda a ještě často mají alergii na slunce, takže místo krásné pokožky mají ošklivou a bolestivou vyrážku. Tito lidé musí používat velmi vysoký ochranný faktor, který je před sluncem ochrání.

letní mraky

Profesionální služby

Naštěstí tito lidé nepřijdou zkrátka, protože se mohou obrátit na profesionální služby. . Určitě i Vy byste si měli dopřát potěšení v soláriu. Nejen, že budete krásně a rovnoměrně opálení, ale dopřejete svému tělu žádoucí regeneraci a své psychice velmi pozitivní osvěžení. Zvláště v zimních měsících, kdy jsou lidé náchylnější k depresím, je velmi žádoucí zajít si do solária.

Ovšem i v létě je to na místě. Možná patříte mezi ty, kteří se dobře a snadno opalují a proto také cestujete pravidelně k moři. Ovšem i když máte pro opalování vhodný pigment, měli byste vědět, že mořské slunce je jiné, Vaše tělo na ně není tolik zvyklé a proto je před dovolenou žádoucí navštívit několikrát solárium a tělo připravit.

You may also like...