Nezařazené

Zdravé a vynikající fazolky mungo

Mungo jsou drobné fazolky, které chutí připomínají http://www.rozhlas.cz/ostrava/aktualne/_zprava/lide-z-polskeho-a-ceskeho-tesina-si-pripominaji-desate-vyroci-schengenu–1776562 hrášek a patří mezi oblíbenou zdravou svačinku. Fazole mungo jsou nejen výborné ale především zdravé. Obsahují vitamíny jako je E, B2, B3 a B6, dále minerální látky jako draslík, hořčík, železo a vápník. Bohaté jsou také na vlákninu a bílkoviny. Dopřát si je můžete každý den, jelikož vypěstovat si mungo je velice snadné. Zvládnete to sami třeba na balkóně nebo na parapetu přímo ve vaší kuchyni.

mungo-4928410_1280

Kromě vitamínů a minerálů navíc také detoxikují tělo, čistí krev, snižují cholesterol a jsou snadno stravitelné. Dále regenerují poškozené cévy, pomáhají při kardiovaskulárním onemocnění a posilují imunitu. A to stále není všechno!

Mimo to, že si je můžete dopřát čerstvé například v salátu je také můžete přidat do polévek či jiných teplých jídel. Pokud například nemáte čas na výživnou svačinu, stačí si dát hrst mungo fazolí, které vás dokonale zasytí a zaplaví tělo potřebnou energií.

A jak si tento malý zázrak, chutí připomínající hrášek vypěstovat? Pod výše zmíněným odkazem naleznete internetový obchod Naklíčeno, jež nabízí přírodní produkty, které se pyšní mimořádnou kvalitou a fazolky si zde můžete pohodlně zakoupit.

Doma si je pak můžete nechat naklíčit, stačí jen trocha vody a teplé místo. Není nic lepšího než užít si bohatou chuť a živiny každý den.

mungo-5269956_1280

Nákupem na výše zmíněném e-shopu navíc podporujete výsadbu stromů po celé české republice a tím zvyšujete kvalitu života u nás. Ke každému nákupu navíc získáte semínka stromků, která si můžete sami zasadit například u vás na zahrádce nebo klidně u vás na balkóně!

Zaplavte své tělo životní silou a podpořte navíc dobrou věc. Dalším báječným bonusem vám může být doprava zdarma při nákupu nad tisíc korun. Pokud se zaregistrujete máte šanci získat také skvělé dárky, podle hodnoty vašich nákupů. Udělejte něco pro své zdraví a životní prostředí.

You may also like...