Praktické firemní dárky

Chcete, aby si lidé pamatovali Vaši firmu? Předpokládám, že Vaše odpověď je: ano, samozřejmě! Jak toho docílit? Co pro to můžete udělat?

Nejjednodušší způsob je nechat si vyrobit reklamní předměty. Jsou důležitější, než si možná mnoho firem myslí. Jedná se o nepostradatelnou součást propagace firmy. Tyto předměty můžete podarovat komukoliv. Nejlépe ale klientovi, potenciálnímu klientovi, partnerům či zaměstnancům firmy. Reklamní předměty s vlastním potiskem je mile potěší. Co si budeme, koho by nepotěšila propiska, ta se hodí vždy.

černá propiska

Reklamní předměty Promodarky potiskne přesně podle vašeho přání. Můžete si vybrat z veliké škály, které produkty necháte potisknout zrovna pro vaši firmu. V nabídce najdete nepřeberné množství praktických i luxusních reklamních předmětů. Hrnky, jak už jsem zmiňovala výše propisky, ale třeba i elektroniku, domácí potřeby, kosmetiku. Dále například: Každý někam někdy cestoval a co si budeme, cestovních tašek není nikdy dost. Jelikož žijeme v Česku a máme tady čtyři roční období (což mi přijde krásné, že zde zažíváme tropy, ale i mrazy) včetně deště, deštníkem také neurazíte.

hrnek kávy

Reklamní předměty nemusíte darovat jenom tak, ale můžete je použít do různých propagačních balíčků na konference či akce nebo produkty z kancelářských potřeb můžete vybavit stoly vašich zaměstnanců.

Čím dál tím více firem nechává vyrábět zaměstnancům stejnokroje. Podle mě je to skvělý nápad. Zaměstnanci tak nemusí ráno stát bůh ví jak dlouho u skříně a přemýšlet, co si dneska zase na sebe vezmou. Zároveň zaměstnavatel nemusí mít obavy, že by jeho podřízený přišel do práce nevhodně oblečen. Promodarky vyrábějí i právě tyto stejnokroje, můžete si vybrat ze skvělého reklamního textilu. S výběrem vhodného potisku vám rádi poradí. Samozřejmě před, během i po nákupu můžete očekávat špičkový servis a praktické rady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...